Język strony (language)

Serwis Apple

Naprawa tabletów

Zalany sprzęt

Liczba gosci

Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości 

AdresJesteś tutaj:

Strona główna Serwis Apple Zalany sprzet
Zalany sprzet PDF Drukuj Email
Naprawa telefonu / macbook-a po zalaniu

 

 

 

Serwis Zalanego iPhone / iPad / Macbook - jak go uratować?

Chwila nieuwagi - toaleta, jezioro, kubek, kałuża.... i problem gotowy. Najczęstszą po upadku przyczyną awarii iPhone"ów jest ich zalanie cieczą. iPhone jak każde urządzenie elektroniczne składa się z wielu metalowych elementów, kontakt z wodą prowadzi zazwyczaj do zwarć i korozji.

RADA:

1.Liczy się czas !

Działaj szybko, nie panikuj ! Wyjmij urządzenie z cieczy jak najszybciej. Wytrzyj go dokładnie chłonącym materiałem. Jeżeli iPhone nie wyłączył się sam, wyłącz go i pod żadnym pozorem nie włączaj. Wyjmij szufladkę sim - pozwoli to powoli odparować wilgoci. Dalsze próby otwierania telefonu pozostaw serwisantom - brak odpowiedniej wiedzy i narzędzi może narobić więcej szkód.

2. Nie używaj suszarki, kaloryfera, ryżu, mikrofalówki !

Nie pozbędziecie się wilgoci w 100 %, jedynie możecie przegrzać urządzenie oraz przyspieszyć proces korozji. Mikrofalówka może spowodować pożar przez wybuchającą baterię lub plastikowe elementy które łatwo się zapalają. Ryż może dostać się do gniazd i szkodzić piny w nim znajdujące się.

3.Nie podłączaj iPhone do prądu, ładowarki, komputera !

Ciecz jest świetnym przewodnikiem prądu, może doprowadzić do poważnego zwarcia, którego skutkiem może być uszkodzenie płyty głównej.

4. Udaj się do Best Service Serwis iPhone / Serwis iPad !

Naprawa iPhone po zalaniu to poważna sprawa wymaga podjęcia specjalistycznych kroków. Naprawy po zalaniu są czasochłonne - pozostaw je profesjonalistom. Serwis iPhone posiada niezbędne narzędzia i wiedzę jak radzić sobie z takimi przypadkami. Jeżeli zlekceważysz zalanie lub będziesz zbyt długo zwlekać z oddaniem urządzenia do serwisu, naprawa może okazać się nieopłacana i niemożliwa. Jeżeli iPhone miał kontakt z cieczą, ale przecież działa normalnie - pamiętaj prędzej czy później zaczną się objawiać usterki, ale może okazać się za późno na dalszą pomoc.

Stosujemy podzespoły najwyższej jakości.

Wystawiamy Faktury VAT.

Świadczymy także wymianę baterii, taśm, przycisków i innych podzespołów, płyt głównych.

 


 
Best-Service  66-400 Gorzów Wlkp, ul. Sikorskiego 82
insurance +48 507 288 869
Stworzone przez: best-service.pl
2017 © Best Service